Regulacetopeni.cz

Regulace vytápění, klimatizace, vzduchotechniky, monitorování procesů a řízení procesů

Co pro Vás můžeme vyřešit.

Služby

PLC AMiNi4DS MaRSoftware PLCSCADA/HMI dálková správavizualizace

Navrhneme, vybereme a dodáme potřebný HW pro vaši aplikaci v oblasti MaR a řízení procesů. Dodávku realizujeme včetně akčních členů a potřebných snímačů. Nejčastěji používáme HW od firem AMIT s.r.o., Comet s.r.o, Sensit s.r.o. a dalších. Jsme autorizovaným partnerem firmy AMIT s.r.o.

Výběr a dodávka HW

Navrhneme, naprogramujeme PLC automaty a regulátory dle vašich potřeb a požadavků. Implementujeme tento SW do řídících jednotek a celý systém uvedeme do provozu.

Programové vybavení PLC automatů a regulátorů

Pomocí technologického informačního a řídícího systému TIRS.NET kategorie SCADA/HMI s plným využitím výhod platformy Microsoft.NET , můžete ovládat svoji technologii prakticky odkudkoliv. Koncepce systému umožňuje jeho nasazení jak ve velkých rozlehlých řešeních, tak i  v malých aplikacích, kde klade důraz na rychlost a opakovatelnost. Historická data, alarmy atd. se zapisují do databáze Microsoft SQL, která je součástí instalace.

Systém  ovládání  kategorie SCADA/HMI -  TIRS.NET

Řízení malých i velkých kotelen, výměníkových a předávacích stanic. Řízení a ovládání vzduchotechnických  jednotek. Komplexní regulace a monitoring energetických toků. Řízení strojů a strojních zařízení technologických celků. Řízení čistíren odpadních vod. Řízení malých vodních elektráren. Řízení chovných hal, dohled nad MVE další.

 

Oblasti využití

Alternativní výroba el. energie - ostrovní systémy

Výroba turbín pro MiVE, úpravy generátorů

Dodáváme kompletní sestavy pro výrobu el.energie, na bázi ostrovního systému pro MiVE. Navrhneme, vyprojektujeme, vyrobíme, dodáme kompletní stavebnicové sestavy včetně automatického řízení a dálkové správy nebo dodáme jen vybrané komponenty pro ostrovní systémy výroby el.energie MiVE. Více na www.malavoda.cz.

Projektujeme  turbíny dle požadovaných parametrů pro příslušnou lokalitu. Turbíny vyrábíme z nekorodujících materiálů s dlouhou životností. Většina turbín je koncipována jako soustrojí generátoru a vodního motoru typu Banki. Jsou přenositelné. Upravujeme generátory, tak aby měli co nejlepší  účinnost a aby vlastní spotřebou nesnižovali užitný výkon soustrojí. Více na www.malavoda.cz.

Vodní TurbínyGenerátory